додому Гранти, Конкурси, Стипендії Журналіст(-ка) для Інституту Сковороди

Журналіст(-ка) для Інституту Сковороди

Якщо ти вмієш, можеш або хочеш писати статті, тоді тобі до нас!

Інститут Сковороди — волонтерський проект, який спрямований на ознайомлення іноземців із українським мовно-культурним світом, навчання їх мові, сприяння розвитку дружніх відносин з українством та Україною.

Наша місія — зробити унікальне та сучасне українське ближчим до світу.
Нама мета — створити якісний медіапростір про Україну та українську культуру.

Ми розуміємо, що без хороших журналістів створення якісного контенту неможливе. Саме тому оголошуємо набір журналістів в команду.

Які матеріали ми пропонуємо створювати?
— Проект «Зрозуміла Україна» — тематичні цикли пояснювальної журналістики: розповідати про українські реалії максимально просто, навіть для найбільш “непідготовлених” читачів та читачок;
— Проект «Поради: корисне для іноземців в Україні» — речі, ресурси, події тощо;
— Проект «Щоденники мандрівок»: досвід зустрітого на шляху.
— Проект «Варто»: ідеї про те, що було би класно побачити, спробувати, відчути, помацати, куди поїхати, які міста/місця для себе відкрити (з фотоматеріалами).
— Про українські книги, музику, культуру — огляди, рецензії, анонси заходів, поради, історії.
— Проект «Обличчя»: розмови з (не)звичайними людьми.

Маєш власні ідеї чи проекти? Втілюй їх в життя з нами. Реєструйся за формою: https://goo.gl/forms/N3K73aJRIBr1oYiU2