додому Гранти, Конкурси, Стипендії Курс-інтенсив у Харкові. «Писанина»

Курс-інтенсив у Харкові. «Писанина»

«Писанина» – це курс-інтенсив від Стаськи Падалки – практикуючого копірайтера креативного агентства Аrriba!. На «Писанині» студенти отримають набір робочих інструментів для кожного етапу копірайтингу: від старту роботи над текстом до презентації замовнику і читачеві. Основним полем для тренування свіжих навичок буде реклама – як найкомерційніша сфера життя тексту.

Задача курсу – дати студентам філологічний інструментарій для хорошого писання, навчити грамотно і цікаво оформлювати думки в слова.

Курс буде корисний:
Початківцям копі-, спіч- і іншим райтерам, SMM-никам, блогерам і всім, хто готовий зробити слово способом заробітку. Або поневолення світу.

Студенти зможуть:

• умовити мозок почати працювати над текстом;
  • писати так, щоб читали;
  • підбирати «джинсу» за фігурою і фігуру для «джинси»;
  • придумати назву для салону краси. Краще, за «Карину»;
  • готувати прес-релізи без вродженої мітки «спам»;
  • озаглавлювати навіть безголові тексти;
  • підбирати бойовий клич бренду;
  • створювати текстові запальні суміші для сердець читачів;
  • презентувати все це.

Лектор: Стаська Падалка. Копірайтер креативного агентства Arriba!, координатор Центру літературної освіти в Харкові.

Дедлайн подачі заявки13 травня 2017 р.

Джерело: http://baggage.arriba.com.ua/work/pisanina-6-0/