додому Гранти, Конкурси, Стипендії EU Study Days — Єврошкола в Івано-Франківську

EU Study Days — Єврошкола в Івано-Франківську

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на вісімнадцяту сесію EU Study Days in Ukraine.

Сесія відбудеться 30 березня – 02 квітня 2017 року в Івано-Франківську, до участі в якій запрошуються учасники з усіх регіонів України. Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

• отримати нові знання від найкращих фахівців з Європейського Союзу та України;
  • вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в таких сферах, як політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта та права людини;
  • дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;
  • долучитися до мережі активної молоді, з метою обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Хто може взяти участь?

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням:

Кінцева дата подання заявок – 03 березня 2017 року, 23:00.

Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з різних регіонів України.