додому Гранти, Конкурси, Стипендії Журналіст у міжнародну команду «Фонду Випускників України»

Журналіст у міжнародну команду «Фонду Випускників України»

Шукаємо зацікавлених журналістів (професійних журналістів, талановитих випускників чи студентів), які готові приєднатися до нашої міжнародної команди та регулярно створювати цікаві матеріали про діяльність Фонду.

В чому потрібна допомога:

1. підготовка статей на основі наданих фактів, результатів, аналітики;
  2. спільно з іншими членами команди написання текстів про діяльність Фонду для конкретних ЗМІ;
  3. проведення інтерв’ю з спільнотою Фонду (команда осередків, члени глобальної команди, доброчинці, представники навчальних закладів чи з тими, хто отримав підтримку від Фонду).

Навантаження: приблизно 4-6 год. на тиждень.

Чекаємо на тих, хто любить і вміє добре писати, як і ми вболіває за освіту в Україні і хоче приєднатися до роботи Фонду Випускників України!

Робота може бути оформлена у зручному для вас форматі (pro bono, по контракту, як стажування в міжнародній організації на перших три місяці, з обговоренням подальшої співпраці на основі досягнутих результатів).

Якщо вам цікаво долучитися, надсилайте резюме, мотиваційний лист та зразки ваших робіт до 28 лютого на info@alumnifund.org. Дізнайтеся більше про нас тут: alumnifund.org.