додому Наші досягнення Ще одна перемога до університетської колекції

Ще одна перемога до університетської колекції

Упродовж двох днів, 5-6 квітня, у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Журналістика».

Понад 70 талановитих студентів 25 вишів з усієї України приїхало до ДНУ ім.О.Гончара демонструвати свої знання та здібності.

Студенти 3 курсу факультету філології та журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка Валентина Кузь та Зоряна Мурашка також взяли участь у змаганні. Олімпіада передбачала виконання тестових завдань та написання журналістського твору. За результатами цих двох етапів Зоряна Мурашка посіла III місце.

Студентки розповіли, що вони мали можливість не тільки взяти участь у змаганнях, але й насолодитися сонячною і привітною атмосферою міста, познайомитися зі студентами-журналістами інших вишів та обмінятися з ними досвідом.

Олімпіада у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара була проведена на високому фаховому рівні. Теплим прийомом та гостинністю запам’яталися організатори конкурсу.

Джерело: http://kafgyrn.tnpu.edu.ua/